65. výročí od založení SDH Kojatín

20. 6. 2026
Do Kojatína jsem zavítala opravdu moc ráda, protože tam místní dobrovolní hasiči slavili krásné 65. výročí od svého založení. 

 
Bylo mi potěšením zúčastnit se slavnostního průvodu a být součástí dne, který připomněl nejen bohatou historii sboru, ale především obětavou práci lidí, kteří jsou vždy připraveni pomoci. ❤️
???? Dobrovolní hasiči jsou neodmyslitelnou součástí života našich obcí. Nejsou to jen ti, kteří zasahují při mimořádných událostech, ale také lidé, kteří spojují komunitu, pořádají společenské akce a udržují tradice. Děkuji všem členům sboru za jejich obětavou práci a stejně tak Miroslavu Ujčíkovi, dlouholetému starostovi obce a současně starostovi SDH Kojatín, se kterým se znám již řadu let a jehož nasazení pro obec i hasiče si velmi vážím. ????
????️ Součástí odpoledního programu bylo také slavnostní ocenění členů sboru. Velmi si vážím toho, že jsem při této příležitosti převzala i pamětní list. Děkuji za toto milé gesto, kterého si opravdu cením. ????
???? O příjemnou atmosféru celého odpoledne se postarala kapela Horanka, která svým vystoupením krásně doplnila slavnostní program. ????
???? Jako vždy mě potěšilo setkání s mnoha známými tvářemi i příjemná atmosféra, která celý den provázela. Přeji SDH Kojatín, aby se mu i v dalších letech dařilo, měl dostatek nadšených členů a aby jejich práce byla vždy oceňována tak, jak si zaslouží. ????
Video zde.