Ples OHK Třebíč, města, nemocnice a Energetického Třebíčska

26.1.2020
Ples OHK Třebíč, města, nemocnice a Energetického Třebíčska

Společenský ples konaný včera v Hotelu Atom se nesl v duchu milých setkání přátel a partnerů. Já se jej účastnila poprvé, v Třebíči však má už dlouhou tradici. Společně jej pořádá Okresní hospodářská komora Třebíč, město Třebíč, Nemocnice Třebíč, Energetické Třebíčsko, s jejichž představiteli, Richardem Horkým za OHK Třebíč, starostou Pavlem Pacalem, ředitelkou nemocnice Evou Tomášovou a předsedou Energetického Třebíčska Vítězslavem Jonášem, jsem měla tu čest ples zahájit.
K tanci a poslechu hrála skvělá skupina Party Leaders, kterou po půlnoci vystřídala kapela Bambus. Pokud se někdo chtěl naučit netradiční taneční kroky, určitě si nenechal ujít předtančení děvčat a jednoho chlapce ze souboru Arabes pod vedením Mariky Indrové.
Celým večerem provázel oblíbený moderátor Milan Řezníček, s nímž mě pojí dlouholeté přátelství. Velice ráda jsem se s ním, manžely Škodovými, se kterými jsem sdílela stůl, ale i mnoha dalšími, kteří na ples zavítali, opět setkala. Pořadatelům přeji, ať i další ročníky plesů jsou pro ně stejně úspěšné jako letošní.