Setkání inspirativních žen na Farmě Tasov

17.5.2023
Setkání inspirativních žen na Farmě Tasov

Přijala jsem velmi milé pozvání spolupořádat Setkání inspirativních žen na Farmě Tasov od Martiny Ochodnické - poslankyně z Vysočiny.  Hlavní téma celé diskuze bylo: Jakým výzvám čelí ženy v politice a ve vedoucích funkcích a co pro ně připravuje česká legislativa.

Hlavními hosty byly paní Marie Jílková, Michaela Šebelová a bývalá primátorka města Jihlavy Karolína Koubová. O paní Medě Mládkové a Muzeum Kampa vyprávěl europoslanec Jiří Pospíšil. Navíc jsem moc ráda po čase potkala i kolegyni Miroslavu Zápotočnou.

Celé odpoledne bylo v doprovodu krásných produktů Květinové farmy v javorové aleji. Součástí odpoledne byl blok o nápadech, jak si to usnadnit v módě se stylistkou Hankou Bulíčkovou ze Stylu naproti. Během odpoledne probíhala prodejní výstava klobouků a fascinátorů z dílny modistky Alice Trojanové. Moc ráda jsem si fascinátory vyzkoušela. Jeden mě natolik okouzlil, že jsem si ho i zakoupila.

Bylo to velice zajímavé slyšet pohledy ostatních žen, které mají za sebou mnoho zkušeností a úspěchů. Moc děkuji za skvělé odpoledne a velmi příjemné inspirativní setkání.