Hana Škodová

starostka města Hrotovice

Hana Škodová

"Jsem ráda, že do vyšší politiky chce vstoupit žena, která již něco dokázala, má za sebou vynikající práci v komunální politice a její život neprovázejí žádné skandály."

Tři otázky pro Hanu Škodovou, starostku města Hrotovice.


Co určitě neočekáváte od senátorky?

Neočekávám, že zapomene, kde jsou její kořeny, kterými bude stále spjata s těmi, kteří si ji jako senátorku zvolili.

 

Co očekáváte od dobré senátorky a proč?

Dobrá senátorka by měla mít k problematice, ke které se bude vyjadřovat, zpětnou vazbu z praxe. Důvodem je, že právě v reálném životě měst a obcí a jejich občanů se vzniklá rozhodnutí realizují. Tedy očekávám, že v Senátu bude prosazovat potřebné změny v přístupu k návrhům zákonů a bude je posuzovat nezávisle a nestranně z hlediska potřeb občanů, které tak bude chránit před špatnými zákony.

 

Které dobré vlastnosti vidíte u Hanky?

Naše společnost potřebuje poctivé a dobré politiky a já jsem přesvědčena, že právě Hana Žáková je takovým člověkem. Hanu Žákovou znám již řadu let a stejnou řadu let sleduji její práci nejen pro občany Koněšína, ale i pro široký region. Jsem ráda, že do vyšší politiky chce vstoupit žena, která již něco dokázala, má za sebou vynikající práci v komunální politice a její život neprovázejí žádné skandály. Její morálně mravní postoje jsou na vysoké úrovni a občanům velmi dobře známé. Jsem přesvědčena, že svou pracovitost, poctivost, bohaté profesní i životní zkušenosti a schopnost dobře se rozhodovat zúročí ve prospěch celého Třebíčska.