Lenka Hůlková

starostka obce Číměř

Lenka Hůlková

Nebudu zmiňovat pracovitost, dobrosrdečnost, lásku k regionu, „rovnou páteř“….. , to jsou vlastnosti, které k Hance neodmyslitelně patří.

1.Co určitě neočekáváte od senátorky?

Od senátorky neočekávám, že se bude obklopovat našeptávači, kteří si chtějí jen přihřát polívčičku. Senátorka by stejně jako každý politik neměla být jen kývačem, tzn. neměla by souhlasit se vším a slibovat každému vše jen proto, aby se zalíbila. Měla by mít vlastní názor, a pokud nemá druhá strana pravdu, měla by jí situaci vysvětlit tak, aby to pochopil i laik.

  

 2. Co očekáváte od dobré senátorky a proč?

To, co očekávám od každého člověka činného ve veřejné funkci. Tedy, že bude aktivní ve vztahu k veřejnosti, bude vidět, vyslechne názory ostatních a bude-li to možné, také je bude prosazovat v daném místě svého působení, v tomto případě v Senátu. Nechci senátorku, která je neviditelná , nebo jen střihačku pásek. Chci senátorku, která má zkušenosti s komunální politikou, se kterou se dá bavit o důležitých věcech, říct ji svůj názor, a chci vidět, že pracuje. Ideálně tedy, že se bude účastnit i různých akcí, které se týkají Třebíčska (turistický ruch, diskuse podnikatelských subjektů, návštěvy škol, domovů důchodců atd. - ale ne jen před volbami! Stále.).

 

 3.Které dobré vlastnosti vidíte u Hanky?

 Nebudu zde zmiňovat pracovitost, dobrosrdečnost, lásku k regionu, „rovnou páteř“….. , to jsou vlastnosti, které k Hance neodmyslitelně patří.

 20 let v komunální politice je však něco, co se nedá koupit, naučit, dohnat. Je to něco, co se musí prožít. Hanka má za tyto roky obrovské zkušenosti a znalosti spojené s problematikou obcí a měst. Má tedy velké předpoklady pokračovat a plynule tak navázat na zmíněných 20 let zkušeností a zastupovat občany celého Třebíčska v Senátu. Hanka je pro mě jedinou volbou.