Oslavy 150 let Gymnázia Třebíč
10. 10. 2021Gymnázium Třebíč slaví 150. výročí od svého založení. Vedení školy nenechalo nic náhodě a více jak rok se na tyto oslavy společně se svými studenty a bývalými absolventy připravovalo. Příprava byla opravdu důkladná a mohl ji zaznamenat každý, kdo se oslav zúčastnil. Osobně jsem byla na odhalení pamětních desek obětem totalitních režimů při vstupu do budovy školy, dále si se zájmem prohlédla prostory učeben a v neposlední řadě navštívila akademii studentů v prostorách Pasáže. Děkuji, že jsem společně s vámi mohla sdílet radost, mnoho přátelských a milých setkání. Gymnáziu přeji do dalších let dostatek kvalitních pedagogů a motivovaných studentů. Paní ředitelce Alici Burešové přeji hodně energie a sil do dalších projektů a stálou podporu svých kolegyň a kolegů. Snímky zachycující hřejivou atmosféru pořídil Jakub Mertl.
Další aktuality
16. 6. 2026
Kdo je připraven, není překvapen.
V pondělním dopoledni jsem měla možnost sledovat rozsáhlé taktické cvičení v ZŠ Havlíčkova v Moravských Budějovicích.
15. 6. 2026
Velký talent z malé obce
Když jsem loni navštívila Odunec, obec s pouhými 90 obyvateli, provedl mě po ní starosta Milan Šabatka. Během našeho povídání se zmínil také o své dceři Sáře, která studuje operní zpěv.
14. 6. 2026