Otevření domku
2. 9. 2024Slavnostní otevření cvičného domku v ZŠ a PrŠ Moravské Budějovice. Na úvod si žáci připravili hudební vystoupení, po kterém následovalo přivítání od paní ředitelky Miroslavy Zvěřinové, které se po 15 letech splnil sen o tréninkovém domku pro žáky školy. Společně se zástupci z Kraje Vysočina a městem Moravské Budějovice, kteří se na realizaci finančně podíleli, jsme přestřihli pásku a prohlédli si nový domek, který bude sloužit klientům, kteří si chtějí vyzkoušet samostatné fungování v domácnosti. Velké poděkování patří všem, kteří se na tomto projektu podíleli, za jejich neuvěřitelnou píli a odhodlání. Žákům a pedagogům přeji, ať se jim v domečku hezky hospodaří a získané dovednosti jim pomohou v jejich dalším životě.
Další aktuality
16. 6. 2026
Kdo je připraven, není překvapen.
V pondělním dopoledni jsem měla možnost sledovat rozsáhlé taktické cvičení v ZŠ Havlíčkova v Moravských Budějovicích.
15. 6. 2026
Velký talent z malé obce
Když jsem loni navštívila Odunec, obec s pouhými 90 obyvateli, provedl mě po ní starosta Milan Šabatka. Během našeho povídání se zmínil také o své dceři Sáře, která studuje operní zpěv.
14. 6. 2026