Předvolební setkání s kandidáty Starostů

24.8.2020
Předvolební setkání s kandidáty Starostů

Sdílím předvolební provolání lídra kandidátky Starostové pro Vysočinu Lukáše Vlčka:

Klíčem k úspěchu je TÝM. Když okolo sebe máte správné lidi, dokážete cokoliv.

Věřím, a ještě to ode mě v následujících šesti týdnech hodně uslyšíte, že jsme do letošních krajských voleb nasadili ten nejlepší tým. Na kandidátce Starostové pro Vysočinu najdete padesátku srdcařů z Vysočiny, za kterými jsou vidět výsledky a kteří byli opakovaně svými sousedy prověření ve volbách do zastupitelstev svých obcí.

NAŠÍ KAMPANÍ JE NAŠE PRÁCE.

Nebudeme vás otravovat stánky na náměstích nebo v nákupních centrech a rozdávat vám letáky, nebudeme zneužívat veřejné akce k vlastní propagaci, naše obličeje na vás nebudou zírat z každé zdi, plotu, autobusu a auta. Tou nejlepší kampaní jsou výsledky naší práce pro lidi. Neslibujeme nesplnitelné, nejsme odtržení od reality a víme, co Vysočina potřebuje.

I TA NEJMENŠÍ OBEC BUDE V JIHLAVĚ SLYŠET.

Na naší kandidátce najdete paní senátorku Hana Žáková, starosty všech tří měst UNESCO (Roman Fabeš z Telče, Pavel Pacal z Třebíče a Martin Mrkos, starosta Žďáru nad Sázavou), podporuje nás Karolína Koubová - primátorka Jihlavy, ale i starostové těch nejmenších obcí na Vysočině, například Miloš Starý, starosta krajské Vesnice roku Sobíňova.

Havlíčkobrodsko, Jihlavsko, Pelhřimovsko, Třebíčsko a Žďársko, krajské, okresní, menší města, městysy a vesnice mají na kandidátce Starostů pro Vysočinu rovnoměrné a silné zastoupení.

Společně s kolegy, a dovolím si říct i přáteli, máme zkušenosti a energii udělat z Vysočiny moderní kraj 21. století. Umíme to v obcích, dokážeme to i na kraji!

Letos nám navíc do voleb bylo vylosováno mé šťastné číslo 27.