Čtvrtletní zpravodaj 1/2023

3.3.2023
Čtvrtletní zpravodaj 1/2023

Čtvrtletní zpravodaj nejen o mé práci v Senátu, ale i ve volebním obvodu na Třebíčsku si můžete prolistovat na tomto odkazu.

Přečíst si v něm můžete například o historicky prvním plese v obci Hroznatín, odhalení pamětní desky výsadkáři z druhé světové války plukovníku Janu Bartejsovi, Náměšťských dnech kosmonautiky, masopustním veselí v Centru tradiční lidové kultury v Muzeu Vysočiny Třebíč, oslavě MDŽ se starostkami a místostarostkami z Třebíčska, novinkách v základní škole Okříšky či otevření Pekárny LexFin ve Vladislavi. Zpravodaj přináší také nejnovější informace o přímém vlakovém spojení Třebíčska s Prahou. Již tradičně v něm také shrnuji senátní jednání a schůze. Té deváté, která se uskutečnila minulý týden ve čtvrtek, se zúčastnil i prezident republiky Petr Pavel.

Nově jsem do zpravodaje zařadila rubriku o obcích z Třebíčska, které jsem v tomto čtvrtletí navštívila, a také tipy na výlety po našem krásném regionu. Jarní počasí již láká ven, tak proč se nepodělit o kouzelná místa, která stojí za návštěvu.