Ludmila Jelínková

starostka obce Nárameč

Ludmila Jelínková

Hanka je pro mě „srdíčkový člověk“. To znamená, že má srdce na správném místě. 

Co určitě neočekáváte od senátorky?

Neočekávám, že by zapomněla na zkušenosti v  komunální politice, na problémy běžných lidí. Také neočekávám, to , že by nepodporovala svůj okres a že by pro jistotu ani mezi ty běžné lidi nezavítala.

 

Co očekáváte od dobré senátorky a proč?

Očekávám pravý opak toho, co jsem popsala, že bych  neočekávala. To znamená to, že se bude snažit řešit problémy a uplatní přitom svoje zkušenosti z20 leté praxe v komunální politice. Bude komunikativní a tvůrčí, vůči svým voličům i státu. Bude bojovat pro správné věci.  A nikdy nezapomene na ty obyčejné lidi, kolem sebe.  Věřím, a jak Hanku znám, že vycítí právě ty problémy, které řešit potřebují.

 

Které dobré vlastnosti vidíte u Hanky?

Hanka je pro mě „srdíčkový člověk“. To znamená, že má srdce na správném místě. Je velice citlivá, umí naslouchat problémům ostatních a také se snaží jim jakkoli pomoci. V Hance jsem poznala opravdovou kamarádku, člověka, který dokáže prosadit dobré věci. Člověka, který  se snaží vše konstruktivně řešit. Zkrátka člověk který se snaží udělat maximum pro dobro jakékoliv věci, aniž by v tom očekávala, jakýkoliv osobní prospěch. Spolupracuji s ní V Ekologickém mikroregionu Horácko už 16 let. Myslím, že jsem na úrovni komunální politiky nepoznala rovnějšího a přímějšího člověka než je ona. Je velice pracovitá. Snaží se nazývat věci pravými jmény a nesnaží se jim vyhnout nebo před nimi utéct a už vůbec ne někoho podrazit. Hanka má také široký úhel zájmové oblasti i zde se uplatňuje , jako dobrá organizátorka. Je to divadlo, turistika, pořádání různých akcí.  Hanka je člověk, kterého mám opravdu ráda pro to, jaká je.